Łukasz Mazurek w KSZO!

1 rok temu | 01.03.2023, 19:30
Łukasz Mazurek w KSZO!

Kolejnym zawodnikiem, który zasilił szeregi pomarańczowo-czarnych został Łukasz Mazurek. Zawodnik pozyskany z Podhala Nowy Targ. Do KSZO dołączył jako wolny zawodnik, związał się umową do 30 czerwca 2023r.

Łukasz Mazurek - 30-letni, pochodzący z Lublina obrońca . Karierę piłkarską rozpoczął w juniorach Wieniawy Lublin. Występował także w juniorach Wisły Puławy. W karierze seniorskiej był zawodnikiem takich klubów jak Wieniawa Lublin, Lublinianka Lublin, Orlęta Radzyń Podlaski, Avia Świdnik, Stal Kraśnik, Chełmianka Chełm. Ostatnio reprezentował barwy naszego ligowego rywala - Podhala Nowy Targ. W rundzie jesiennej rozegrał pełne 16 spotkań, zdobywając jedną bramkę.

Można powiedzieć, że to transfer last minute ale po potwierdzeniu się najgorszego scenariusza i bardzo poważnej kontuzji Illi Tymoshenko (zerwane więzadło krzyżowe) musieliśmy podjąć kroki o wzmocnieniu naszej defensywy. Łukasz to bardzo doświadczony zawodnik na szczeblu 3 ligi gdzie w ostatnich latach był podstawowym zawodnikiem w swoich klubach - powiedział prezes KSZO Piotr Chorab.

Witamy w klubie i życzmy powodzenia!

Udostępnij