Odszedł Ryszard Binensztok

8 miesięcy temu | 25.09.2023, 08:42
Odszedł Ryszard Binensztok

Dziś dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. W nocy 25 września po długiej i ciężkiej chorobie w wieku 72 lat zmarł Ryszard Binensztok.

Pan Ryszard był wieloletnim działaczem sportowym, wielce zasłużoną osobą dla klubu ze Świętokrzyskiej, wychowawcą i edukatorem młodzieży , głównym inicjatorem założenia klubu MKS KSZO – JUNIOR, którego był wieloletnim prezesem. Przez wiele lat był Członkiem Zarządu Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej jak również działaczem i delegatem Polskiego Związku Piłki Nożnej. Ryszard Binensztok był osobą niezwykle lubianą w naszej sportowej społeczności, na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako osoba, która na przestrzeni wielu lat w dużej mierze przyczyniła się do rozwoju sportowego naszego klubu.

Zarząd Klubu KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski wraz naszą sportową społecznością składa najszczersze kondolencje Rodzinie i bliskim pana Ryszarda.

Msza Święta Żałobna zostanie odprawiona w Kościele N.S.J. ul.Sandomierska w piątek 29 września 2023 o godzinie 14:00. Następnie Urna z prochami zostanie złożona na Cmentarzu Komunalnym.

Udostępnij