Signal sponsorem KSZO!

7 miesięcy temu | 19.08.2023, 08:21
Signal sponsorem KSZO!

Miło nam poinformować, że ponownie sponsorem KSZO zostaje firma Signal. Signal Meble to światowa firma, która od lat wspiera ostrowiecki sport, także naszą drużynę, za co z całego serca dziękujemy!

Firma SIGNAL MEBLE
założona została w 1992 roku i od początku swego istnienia konsekwentnie rozwija główny kierunek działalności, którym jest import oraz hurtowa dystrybucja mebli, oświetlenia i luster, wyróżniających się wyjątkowym designem i wysokimi walorami użytkowymi. Odbiorcami są renomowane sieci handlowe, hurtownie oraz grupa ponad tysiąca salonów meblowych. Obecnie produkty eksportują do blisko 30 krajów, głównie europejskich. Firma posiada również własne salony meblowe.

SIGNAL to także hurtownia artykułów papierniczych, biurowych, szkolnych oraz zabawek, związana z tą branżą od początku swojej działalności. Jako wieloletni partner handlowy i autoryzowany dystrybutor uznanych marek, producentów krajowych i zagranicznych, zajmuje się profesjonalną, kompleksową obsługą firm i instytucji w szeroki asortyment artykułów biurowych, zapewniając najnowsze produkty i rozwiązania.

https://www.signal.pl
https://www.facebook.com/SIGNALmeble

Dziękujemy za wsparcie!

Udostępnij